Слухові апарати GN ReSound

glavnayaGN ReSound, Данія.

 

 

 

Компанія ReSound – це аудіологічне обладнання, відоме на весь світ, штаб-квартира розташована в місті Баллеруп (Ballerup) в Данії, є частиною GN ReSound Group, одного з найбільших у світі виробників слухових апаратів та діагностичного аудіологічного обладнання.

GN ReSound Group входить до складу концерну GN Store Nord. Продукція ReSound відома у більш ніж 80 країнах світу. ReSound — це аудіологічні центри по всьому світу, де дослідники та наукові співробітники працюють над пошуком нових можливостей для оптимального застосування технологій у лікуванні захворювань слуху людей. Фахівці «GN ReSound» за допомогою нових технологій, створюють й поширюють у всьому світі продукти та послуги, які дозволяють суттево покращити якість життя людей що недочувають. Виробничі потужності концерну розташовані в США (всесвітньо відома “Силіконова Долина”), Ірландії, Нідерландах, Данії і в Китаї.

«GN ReSound» пропонує цифрові слухові апарати на будь-який смак – від внутрішньоканальних до надпотужних завушних, з просторовою обробкою звуку, що стало можливим завдяки спеціально створеному і запатентованому цифровому чіпу.
Слухові апарати «GN ReSound» відрізняються виключно натуральним звучанням у всьому звуковому діапазоні. У процесі програмування слухових апаратів «GN ReSound» можуть бути використані алгоритми, як для дорослих, так і для дітей.
ReSound забеспечує неперевершену якість звуку завдяки своїм інноваційним розробкам, що поєднують у собі оригінальні ідеї та дизайн, втіленні за допомогою надійних технологій, – усе це грунтується на глибоких знаннях та багаторічному досвіді в області аудіології та cлухопротезування.

Компанія “ProСлух” є партнером Resound у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Resound з  гарантією від виробника – 1 рік, та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.

Ціни офіційного представника!

ES_ITE_AIM80-DVI_MET-ANT_AIMMX60_AIM           Dot_image_flat     DotPB_Open_AIMresound_azureresound_sparx

    

 

Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×