Слухові апарати Phonak

glavnayaPhonak, Швейцарія

Компанія Phonak була заснована у 1947 році як AG für Elektroakustik з головним офісом у Цюріху франко-бельгійською групою інвесторів.

Вже більш як 60 років компанія Phonak спеціалізується на розробці, виробництві, та просуванні технологічно досконалих слухових апаратів та бездротових систем зв’язку для дітей та дорослих. Компанія Phonak є одним з світових лідерів в індустрії слухових апаратів. Завдяки великому досвіду в області слухової реабілітації та розгалуженій мережі представників по цілому світу, компанія Phonak вносить істотний вклад в покращення якості життя людей з вадами слуху.

Слухові апарати від Phonak, це інноваційні функції, сучасний дизайн, швейцарська якість та неперевершені можливості підключення до світу мультимедія.

Компанія “ProСлух” є партнером ТзОВ “Інфотон” у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Phonak з  міжнародною гарантією від виробника – 2 роки, та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.

Ціни офіційного представника!

Exélia™-Ear-Piece-Choices-( Phonak  Безымянныйjk clip_image001

 

  

 

Написати нам

 

×
Записатися на консультацію

 ×