Oticon Opn – новий вид слухових апаратів

Oticon Opn – новий вид слухових апаратів

Oticon Opn1,2,3 – новий вид слухових апаратів, слухайте кількох співрозмовників в галасливому оточенні. Зосередьтесь на тому, що важливо для вас та якщо потрібно, перемикайте свою увагу. Традиційні слухові апарати виділяють голос одного співрозмовника та не посилюють інші голоси. Oticon Opn настільки швидкий, що видаляє весь шум навколо і в той же час дозволяє слухати всіх співрозмовників!

opn-old-1                 opn-new-1

Традиційні технології                                  Технології Oticon Opn

Технології Oticon Opn – відкривають весь простір оточуючих звуків. Дозволяють брати активну участь в розмовах з декількома учасниками. Немає необхідності постійно повертати голову до людини що говорить. Слухайте будь-якого співрозмовника, за своїм вибором.

Oticon Opn – кращий, з найбільш передовими технологіями слухових апаратів, які коли-небудь вироблялись в Oticon.
Мікропроцесор Velox (11 ядер, 64 мільйони транзисторів) сканує навколишнє середовище 100 раз на секунду, виконуючи за цей час 1200 мільйонів операцій, при цьому “очищаючи” звуки мови від шуму.

 

Opn_miniRITEOpn 1 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 64 канали настроювання, 16 частотних             смуг. Діапазон частот до 10 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

Opn_miniRITE

Opn 2 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 48 каналів настроювання, 14 частотних              смуг. Діапазон частот до 8 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

Opn_miniRITE

Opn 3 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 48 каналів настроювання, 12 частотних             смуг. Діапазон частот до 8 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

opn-less-effort-in960-720jpg  Oticon Opn дозволяє чути краще, запам’ятовувати більше, менше втомлюватися навіть в складних умовах, на 30% покращує вашу здатність розуміти мову в порівнянні з попереднім поколінням слухових апаратів. Це означає, що Ви, слухаючи уважно, витрачаєте менше зусиль для розуміння мови. В результаті залишається більше розумової енергії для запам’ятовування почутого.

 

 

 

 

made-for-iphone

Повний зв’язок з iPhone. Підключення до цілого світу. Постійне підключення до телепрограм, музики, відеочатів та багато чого іншого – зручніше, ніж будь-коли. Мобільний додаток Oticon ON App призначений для регулювання гучності і перемикання програм слухового апарату, перевірки рівня заряду батареї – одним дотиком. Є також функція “знайти мій слуховий апарат”, якщо він загубився або залишений не на своєму місці.

 

 

 

 

opn-small-size  Малий розмір, велика продуктивність Oticon Opn miniRITE – непомітний за вухом, компактний слуховий апарат з великим набором інноваційних характеристик та функціональних можливостей. Популярний міні завушний стиль корпусу з однією “розумної” кнопкою для легкого та інтуїтивного управління гучністю і перемиканням програм. Живлення відбувається від батарейки розміру 312

 

 

 

 

exploded-view-alta-minirite-opendome-steelgrey Слухові апарати Oticon OPN призначені для використання у всіх сферах повсякденного життя та діяльності.
Всі життєво важливі компоненти мають нанопокриття всередині та зовні. Міцні та надійні, Oticon Opn сертифіковані по рейтингу IP68 захисту від проникнення пилу та води. Вам не доведеться турбуватися, якщо пітнієте в спеку або мокнете під дощем. Однак, не слід вдягати слухові апарати в душі або займаючись водним спортом – вони не призначені для цього!

 

 

Поділитися:
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×