Чому ми втрачаємо слух ?

Чому ми втрачаємо слух ?

tugouhost З роками в організмі людини відбуваються помітні зміни, сивіє волосся, втрачається гострота зору, погіршується слух. Вікові зміни, це одна з неминучих причин глухоти. За деякими статистичними показниками, у віковій категорії від 50 до 60 років, недочуваючих десь коло 20%, тоді як з 60 до 70 років їх кількість складає 30%, а серед людей старших за 70 років недочуваючих близько 40%.

1384088732_muzyka-v-naushnikax Інша причина глухоти розповсюджена у більш молодому віці, це надмірні гучні звуки, якими заповнене наше сучасне життя. Вони оточують нас скрізь і деяких з них ми позбутися не можемо (шум міського транспорту, літака, поїздів). Але інші, контрольовані звуки, дуже негативно впливають на слух молоді, це гучна музика дискотек, концертів та плеєрів!

art118_3 Мало хто знає, що надмірний шум здатен вбивати сенсорні клітини, які, подібно іншим нервовим клітинам, не відновлюються! Вибух або постріл на близькій відстані можуть стати причиною втрати слуху. На виробництві, де постійно присутній шум обладнання, рекомендується вжити додатковий захист для вух. Гучний шум, що довший час діє на людину, поступово розвиває професійну глухоту.

Однією з причин глухоти, може також бути сильний стрес, вірусна інфекція, прийом антибіотиків, та хвороби вуха. Але потрібно пам’ятати, що деяких проблем досить легко позбутись, наприклад сірчана пробка. В інших випадках, слух може повернути хірургічне втручання, або на допомогу можуть прийти слухові апарати.

Якщо Ви відчуваєте зниження слуху, не зволікайте, зверніться спеціалістів!

З повагою, Львівський центр корекції слуху “ProСлух”

Поділитися:
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×