Слухові апарати Beltone

glavnaya

Beltone, Данія

Компанія Beltone була заснована з метою допомогти більше насолоджуватись життям. Так починається історія “Белтон”, коли засновник Сэм Позен  зробив слуховий апарат для друга, це було у 1930-му році. З 2000 року Beltone A/S входить до складу групи GN ReSound.
Слухові апарати Белтон розроблені з використанням новітніх технологій й призначені для любого стилю життя, та рівня втрати слуху.
Весь багаторічний досвід Белтон скерований на задоволення потреб людей, що мають втрату слуху. Задяки високому професіоналізму та доброзичливості, фірма Белтон є одним з лідерів на ринку слухових апаратів.

Компанія “ProСлух” є партнером “Тоніка-Центр” у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Beltone з  гарантією  від виробника – 1 рік та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.

Модельний ряд слухових апаратів Beltone

 

beltone_micro_invisa Beltone MICRO-INVISA (IIC) – принципово нова і оригінальна серія внутрішньовушних слухових апаратів — «невидимі-в-каналі».Індивідуальний корпус виготовляється на 3D-принтері. Апарат є практично невидимою універсальною цифровою системою для корекції слуху.

 

Beltone_Promise

 

Beltone PROMISE — лінійка слухових апаратів 2013 року випуску. Новий мікропроцесор забезпечує комунікацію слухових апаратів між собою завдяки WI-FI 2,4 ГГц технології, моделюючи природний бінауральний слух. Унікальне в галузі корпусне рішення «мікрофон-у-вусі» відкриває нові можливості для користувача.

 

beltone_true

Beltone TRUE — справжній прорив у вирішенні найскладніших слухових проблем. Перевагами цієї серії є: оснащеність WI-FI 2,4 ГГц — найкращою в галузі технологією бездротового зв’язку, передові технології спрямованості та чіткість мовлення, захисне нанопокриття всіх деталей, можливість лікування суб’єктивного шуму у вухах.

 

beltone_origin

 

Beltone ORIGIN поєднує в собі найсучасніші цифрові технології з простотою у використанні, кожного. Можливість як відкритого протезування так і виготовлення внутрішньовушних моделей — це те, завдяки чому ця серія є оптимальним рішенням при помірно виражених порушеннях слуху.

 

 beltone_force

Beltone FORCE – це 9-канальний цифровий надпотужний СА дає можливість пацієнтам із глибокою втратою слуху відчути справді реальний світ звуків. Водночас пристрій є чудовим засобом комунікації.

 

beltone_identity

Beltone IDENTITY, це серія 9-канальних цифрових слухових апаратів об’єднує всі найсучасніші технології компресії, шумопригнічення, спрямованості та усунення зворотного зв’язку, з акцентом на покращення розбірливості мови в будь-яких складних акустичних ситуаціях. Модель «ресивер-у-вусі», наймініатюрніша в галузі, забезпечує чудовий косметичний ефект.

 

beltone_change

 

Beltone CHANGE цє легке і гнучке комп’ютерне налаштування, наявність найменшої та доступної за ціною моделі «ресивер-у-вусі», 6-канальна конфігурація, можливість відкритого протезування, економічність використання батарейки.

 

beltone_turn

 

Beltone TURN – серія тримерних цифрових апаратів з можливістю виготовлення внутрішньовушних моделей. Вигідне рішення для людей, які потребують високої розбірливості мовлення за доступною ціною.

 

beltone_turn95

 

Beltone TURN95 — серія 6-канальних тримерних цифрових апаратів із можливістю виготовлення внутрішньовушних моделей. Вигідне рішення для людей, які потребують високої розбірливості мовлення за доступну ціну.

 

 

beltone_concerto

 

Beltone Concerto — серія кишенькових цифрових тримерних апаратів у потужній та надпотужній версіях, із можливістю використання кістяних телефонів.

 

 

Ціни офіційного представника!

Beltone     IMG1   

 

 

 

Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×