Слухові апарати Oticon

Oticon-Hearings-Aids-2 Oticon, Данія

Дацька компанія Oticon була створена в 1904 році Гансом Демантом (Hans Demant). Штаб квартира компанії знаходиться у Копенгагені, а виробництво у Тистеді.

Жінка Ганса Деманта мала втрату слуху, ця проблема підштовхнула Ганса до шляхів вирішення цієї проблеми, та надихнула його для допомоги мільйонам людей, що мають втрату слуху. Слухові апарати компанії Oticon на початку 20 століття почали продаватись у багатьох містах, таких як: Копенгаген, Осло, Стокгольм, Хельсинки та Санкт-Петербург. Перший в Європі слуховий апарат на транзисторах був створений у 1953 році компанією Oticon, це стало революційним кроком на шляху виробництва слухових апаратів.

Сьогодні розвиток технологій власного потужного науково-дослідницького центру Eriksholm дозволяє створювати революційно-інноваційні моделі та рішення для слухових апаратів. Поєднуючи це з психоакустичними, аудіологічними, та клінічними дослідженнями, що проводяться центром Eriksholm, а також міжнародним обміном досвіду, можна стверджувати, що компанія Oticon входить до числа беззаперечних лідерів з виробництва сучасних високоякісних слухових апаратів.

Продукція компанії Oticon отримала найвищі світові нагороди за вироби медичного призначення.

Компанія “ProСлух” є партнером ЦСР “Аврора” у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Oticon з  міжнародною гарантією від виробника – 1 рік, та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.

http://otic-on.aurora.ua/

Модельний ряд слухових апаратів Oticon

Використовується технологія Oticon Brain Hearing ™  що має фунції:

 • Покращений захист мови – Speech Guard E;
 • Просторовий звук преміум – Spatial Sound Premium;
 • Бінауральна обробка звуку;
 • Розширена смуга пропускання високих частот – до 10000 Гц;
 • Просторове пригнічення шуму;
 • Адаптивна скерованість – Free Focus Premium;
 • Персоніфікована система налаштування – YouMagic Преміум;
 • YouMatic Преміум – вибір персональних налаштувань
 • Унікальна функція підсилення тихої мови;
 • Функція щит зворотного зв’язку.

Oticon Opn 1, 2, 3 – новий вид слухових апаратів, слухайте кількох співрозмовників в галасливому оточенні. Зосередьтесь на тому, що важливо для вас та якщо потрібно, перемикайте свою увагу. Традиційні слухові апарати виділяють голос одного співрозмовника та не посилюють інші голоси. Oticon Opn настільки швидкий, що видаляє весь шум навколо і в той же час дозволяє слухати всіх співрозмовників!

featured-OticonOpn (1)  hearing-aid-opn-terracotta imagespot-ifttt-download-step2

Oticon Opn – кращий, з найбільш передовими технологіями слухових апаратів, які коли-небудь вироблялись в Oticon.
Мікропроцесор Velox (11 ядер, 64 мільйони транзисторів) сканує навколишнє середовище 100 раз на секунду, виконуючи за цей час 1200 мільйонів операцій, при цьому “очищаючи” звуки мови від шуму.

 

Opn_miniRITEOpn 1 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 64 канали настроювання, 16 частотних             смуг. Діапазон частот до 10 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

Opn_miniRITE

Opn 2 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 48 каналів настроювання, 14 частотних              смуг. Діапазон частот до 8 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

Opn_miniRITE

Opn 3 miniRITE

Мінізавушний. Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox. 48 каналів настроювання, 12 частотних             смуг. Діапазон частот до 8 кГц. Технології TwinLink™. Сумісний з iPhone. Батарея 312.

 

 

Oticon Dynamo – надає переваги перевіреної технології Brain Hearing ™ людям з важкою і глибокою втратою слуху. Dynamo побудований на потужній платформі Inium Sense. Для поліпшення розуміння мови він забезпечує користувача, усім багатством звуків навколишнього світу, з найбільш повним, ніж будь-коли раніше, доступом до всіх деталей мовної інформації. Удосконалена обробка сигналу забезпечує найчистіший з можливих сигнал у всьому діапазоні звуків, забезпечуючи мозку повнішу картину для декодування.

dynamos_sp2     dynamo-sp1

Oticon Alta 2 – сімейство слухових апаратів преміум класу на платформі Inium Sense з найбільшим набором функцій, які дозволяють оптимально вирішити найскладніші слухові проблеми і задовольнити запити найбільш вимогливих пацієнтів. Модельний ряд представлений модифікаціями Alta2, Alta2 Pro і Alta2 Pro Ti.

alta2---  alta2-  alta2

Alta 2 Pro Ti – це спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує підсилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб’єктивного вушного шуму. Tinnitus SoundSupportтм дозволяє індивідуально підібрати параметри звукової стимуляції для пом’якшення суб’єктивного вушного шуму. Звукова стимуляція Tinnitus SoundSupportтм надає розслабляючий, відволікаючий вплив на центральну нервову систему і маскуючий вплив на вушний шум. В результаті звукової стимуляції можливе зниження інтенсивності вушного шуму, зниження рівня стресу.

Nera2 – сімейство слухових апаратів передового класу на платформі Inium Sense з розширеним набором функцій для вирішення різних проблем зі слухом і задоволення високих вимог пацієнтів.

В умовах зниження  гостроти слуху, головний мозок витрачає більше зусиль для аналізу і розуміння мови. Це супроводжується перенапругою, підвищеною стомлюваністю, дратівливістю.
nera2_iic   nera2  nera2_  nera2__

Новаторська технологія Oticon BrainHearingTM, реалізована в слухових апаратах сімейства Nera2, підтримує роботу всіх функцій мозку по осмисленню слухової інформації, запобігає надмірному нервовому і психологічному напруженню.

Oticon Nera 2 Pro Ti – це спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує посилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб’єктивного вушного шуму.

Oticon Ria 2 підходить для слабких, середніх і сильних втрат слуху. Він створений на новій платформі Inium Sense. Аудіологія в слуховому апараті Ria2 забезпечує користувачам необхідне звучання в різних ситуаціях і дозволяє враховувати індивідуальні слухові вподобання і потреби.

ria2_2  ria2_  ria2_4  ria2_3

Oticon Ria 2 Pro Ti – це спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує посилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб’єктивного вушного шуму.

Oticon Agil – це повне сімейство надмініатюрних слухових апаратів преміум-класу для компенсації втрат слуху від слабких до важких. Oticon Agil пропонує довершені аудіологічні рішення на основі концепції штучного інтелекту і нової процесорної платформи RISE 2.

agil-1  agil-2  agil-3 agil-4

 

Oticon Acto – це повне сімейство надмініатюрних слухових апаратів для компенсації втрат слуху від слабких до важких. Oticon Acto пропонує довершені аудіологічні рішення на основі концепції штучного інтелекту і нової процесорної платформи RISE 2.

acto-styles  acto1  acto4

Надмініатюрні апарати нової серії Oticon Acto дозволяють почути саме те, що необхідно користувачу в складних ситуаціях з фоновим шумом.

Oticon Acto володіє досконалою системою обробки сигналу, що має в своєму складі такі функції:

 • Потрійний режим пригнічення шуму(Tristate Noise Management)
 • Бінауральна синхронізація
 • Багатополосна адаптивна скерованість (Multiband Adaptive Directionality).

Слухові апарати серії Oticon Ino створені на базі новітніх технологій Oticon. Технологія процесорної платформи RISE2 гарантує чітку і комфортну передачу звуку високої якості, дозволяє зосередитися на тому, що користувач хоче почути в різних звукових ситуаціях.

ino1  ino2  ino3

З Oticon Ino ви можете випробувати фундаментальні переваги сучасних технологій: “Акустика відкритого вуха”, програми спрямованості сприйняття, забезпечення комфорту в шумному середовищі. Oticon Ino є оптимальним рішенням слухопротезування для поліпшення повсякденної чутності.

Oticon Get – Слухові апарати Отікон Гет створені на базі новітніх технологій Oticon.Технологія процесорної платформи RISE гарантує чітку і комфортну передачу звуку високої якості, дозволяє зосередитися на тому, що користувач хоче почути в різних звукових ситуаціях.

get-2

З Oticon Get ви можете випробувати фундаментальні переваги сучасних технологій: “Акустика відкритого вуха”, програми спрямованості сприйняття, забезпечення комфорту в шумному середовищі.

Go Pro призначений для забезпечення максимального комфорту прослуховування в будь-якій ситуації. Чи спілкуєтеся ви з близькими, дивіться телепередачу або слухаєте музику – ви можете повністю покластися на цей апарат.

go-pro1

Високоякісні спрямовані мікрофони забезпечують розбірливість мови навіть в шумі, а потужна цифрова система обробки звуку пригнічує небажані шуми, позбавляючи від перевтоми, яке часто було супутником користувачів слуховими апаратами попередніх поколінь.

 

Ціни офіційного представника!

Nera2_ProIIC  RIA2_IIC  Oticon Get CIC
RIA2 PRO TI  Oticon  Oticon
 
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×