Слухові апарати Siemens

glavnayaSiemens, Німеччина

Компанія Siemens була заснована у жовтні 1847 році офіцером артилеристом Вернером фон Сіменсом та механіком Йоганом Георгом Гальске, та мала назву «Телеграфне підприємство «Сіменс та Гальске». За дуже короткий проміжок часу вона стала провідною світовою компанією в області електрики. В аудіологічному напрямку компанія почала працювати з 1878 року. За цей час Siemens став одним з світових лідерів в області слухопротезування. Слухові апарати від Siemens здатні ефективно компенсувати любі втрати слуху, мають сучасний дизайн, надійність та зручність, якісний звук.

Компанія “ProСлух” є партнером ТзОВ “Сімерекс” у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Siemens з  гарантією від виробника – 1 рік, та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.

Модельний ряд слухових апаратів Siemens

Motion-BTE-CIC

MOTION series

Клас: HI-end

Потужність: до 110 Дб.

Вид корпусу: Завушний / внутрішньовушного / внутрішньоканальний

Комплектації: 100/300/500/700

Кіл. каналів: 6/8/12/16.

 

Motion пропонує широкий вибір моделей слухових апаратів різної потужності і видів. Апарати серії Motion дозволяють компенсувати широкий діапазон втрат слуху від незначних до глибоких. Винятком є вкрай важкі втрати слуху що межують з глухотою. Як завушні так і внутрішньоканальні моделі серії Motion виконані на базі підсилювача і процесора останнього покоління Siemens D7, комплексу систем обробки звка Siemens Best Sound Technology і алгоритмів збалансованої роботи СА Siemens XCEL.

Модельний ряд Motion

Завушні моделі

Siemens_MOTION_P(4) Motion P – Найпотужніша модель, призначена для компенсації глибоких втрат слуху. Підтримує LifeTube, працює з пультами ДУ. Крім, регулювання гучності має на корпусі кнопку вибору каналу. Працює від 13 батареї.

 

 

Siemens_Motion_SX((1)

Motion SX – Більш потужна модель для компенсації середніх втрат слуху, підтримує пульти дистанційного керування Сіменс. Може комплектуватися LifeTube. Працює від 13 батареї.

 

 

Siemens_MOTION_S(4)

Motion S – найбільш компактна модель, виконана в надтонкому корпусі та призначена для компенсації невеликих і середніх втрат слуху. Може використовуватися з майже непомітною трубочкою вушної вкладинки LifeTube. Підтримує роботу з усіма пультами Сіменс. Працює від 312 батареї.

 

 

Siemens_MOTION_CIC(3)

Модельний ряд Motion пропонує 4 види внутрішньоканальних і внутрішньовушних слухових апаратів різної потужності, здатних компенсувати невеликі і середні втрати слуху. Всі моделі можуть комплектуватися кнопкою перемикання програм і регулятором гучності. Усі внутрішньоканальні та внутрішньовушні моделі працюють з пультами ДУ Сіменс.

 

 

 

Nitro_Siemens

NITRO series

Клас: HI-end

Потужність: до 120 + Дб.

Вид корпусу: Завушний

Комплектації: 300/700

Кіл. каналів: 8/16.

 

Nitro – найпотужніший слуховий апарат , його робота найбільш точно адаптована відповідно до специфіки глибоких втрат слуху. Завушні апарати серії Nitro SP працюють на базі підсилювача і процесора останнього покоління Siemens D7, комплексу систем обробки звуку Siemens Best Sound Technology і алгоритмів збалансованої роботи СА Siemens XCEL.

Рівень посилення безумовно ключовий показник при великих втратах слуху, в той же час для користувача не менш важливі такі параметри як якість і комфорт звуку, відсутність спотворень, розбірливість мови. Часто, саме ці параметри погіршуються при максимальному підсиленні. Що б не допустити цього інженери Сіменс переробили і змінили роботу всіх елементів слухового апарату. Спеціальні мікрофони з адаптованої калібруванням, нові алгоритми і формули обробки сигналу, спеціальні настройки для всіх систем обробки звуку, усе це дозволило створити слуховий апарат що максимально точно відповідає потребам користувачів з даним типом втрати слуху.

 

Siemens_Aquaris

AQUARIS series

Клас: HI-end

Потужність: до 95 Дб.

Вид корпусу: Завушний

Комплектації: 500/700

Кіл. каналів: 12/16

 

Aquaris – серія завушних слухових апаратів призначена для компенсації широкого діапазону втрат слуху від невеликих до глибоких. Aquaris, це найвитриваліший слуховий аппарат, що має захист від вологи, протиударний, захищений від впливу пилу, бруду та інших агресивних зовнішніх факторів. Апарати серії Aquaris це унікальне поєднання останніх технологій в області акустики з безпрецедентно високим рівнем захисту.

 

Pure

PURE series

Клас: HI-end

Потужність: до 100 Дб.

Вид корпусу: Міні-завушний (RIC)

Комплектації: 100/300/500/700

Кол. каналів: 6/8/12/16

 

Pure – компактний завушний слуховий апарат. Незважаючи на мікро-завушний розмір корпусу Pure практично повністю зберіг колишній рівень підсилення і здатний компенсувати широкий діапазон втрат слуху. Створення слухових апаратів в такому форм факторі стало можливим завдяки застосуванню ряду нестандартних конструкторських рішень об’єднаних під назвою «RIC технологія» (ресивер в каналі). Завдяки поєднанню невеликих розмірів і високого рівня потужності, слухові апарати Сіменс Pure можуть стати чудовою альтернативою як завушним моделям середньої потужності так і внутрішньовушним / внутріканальним слуховим апаратам, коли їх застосування неможливе або небажане.

 

Life1

LIFE series

Клас: HI-end

Потужність: до 110 Дб.

Вид корпусу: Міні-завушний (RIC)

Комплектації: 300/500/700

Кол. каналів: 6/8/12/16

 

Siemens Life – це втілення яскравої палітри якісних звуків. Використання даного апарату передбачає відкрите протезування. Мініатюрний розмір і повна автоматизація пристрою гарантує повний комфорт при експлуатації. За допомогою сучасної СМАРТ-технології, слуховий апарат автоматично сприймає всі барви звуків навколишнього середовища. Для кожного окремо взятої людини, в залежності від ступеня втрати слуху проводиться адаптація звучання, виділення оптимально-корисної інформації  та мови. Сприйняття будь-якого акустичного пристрою буде ще більш комфортним, завдяки використанню перетворювача ТЕК. Слуховий апарат  серії Life дозволить почути життя у виключно ексклюзивній чистоті звуку.

 

Siemens-intuis

 

INTUIS series

Клас: Comfort

Вид корпусу: Завушний / внутрішньоканальний / внутрішньовушний

 

Інтуіс – сімейство 4-х канальний слухових апаратів на базі цифрового WDRS підсилювача. Крім більш гнучкої комп’ютерної настройки та синхронізації роботи всіх систем обробки звуку, апарати даної серії мають ниску інноваційних рішень здатних істотно підвищити зручність користувача в різних акустичних ситуаціях.

 

Siemens_Lotus

 

LOTUS series

Клас: Comfort

Вид корпусу: Завушний / внутрішньоканальний / внутрішньо вушний

 

У серії Лотус використаний 3-х канальний цифровий WDRS підсилювач, що дозволяє окремо налаштовувати кожну групу звуків. Незалежна підгонка низьких, середніх і високих частот робить налаштування слухового апарату більш індивідуальним.

 

siemens-digitrim

 

DIGITRIM series

клас Basic

 

 

 

Серія слухових апаратів Діджітрім, це апарати базового рівня, що поєднують в собі всі переваги цифрової обробки звуку та невисоку ціну. Основні характеристики серії Digitrim, це надійність, висока потужність і економічність. Найбільш популярна лінійка апаратів економ класу створювалася для людей, які хочуть придбати сучасний цифровий і водночас не дуже дорогий слуховий апарат.

 

Ціни офіційного представника!

images1 ii-ittm images4  images5  images11

   IMG11

 

 

Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×