Слухові апарати Widex

product_Dream_familyWidex, Данія

 

Widex A/S — дацька компанія, що займається розробкою та виробництвом цифрових слухових апаратів. Виробництво, головним чином розташовано у Данії, та частково у Бельгії. На світовому ринку слухових апаратів, частка Widex складає 10%.

Компанія була створена в 1956 році — інженером Крістіаном Топхольмом (Christian Topholm) та економістом Эріком Вестерманном (Erik Westermann).

Widex – один з світових лідерів в області виробництва слухових апаратів. Цифрові слухові апарати Widex добре зарекомендували себе, завдяки неперевершеній якості звучання, надійності та зручності у використанні, що так цінують користувачі слухових апаратів.

Безкомпромісний підхід до інновацій дозволив компанії Widex створити перший в світі цифровий внутрішньовушний слуховий апарат, а також революційну бездротову технологію.
Слухові апарати Widex – це набагато більше ніж просто технології, вони повинні не тільки покращувати слух, але й бути зручними для повсякденного використання. Тому Widex в рівній мірі приділяють увагу як дизайну слухових апаратів так і технологіям скерованим на відтворення природнього звукосприйняття.

Компанія “ProСлух” є партнером компанії ТзОВ “РеОтон” у м. Львів.  В нас Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування та знайдете повний модельний ряд слухових апаратів Widex з міжнародною гарантією від виробника – 2 роки, та аксесуари до них, а також післягарантійне обслуговування.
www.reoton.com.ua

Widex BEYOND – слухові апарати, що розроблені для Apple пристроїв, таких як IPhone, iPad и iWatch!

widex_beyond Widex BEYOND ™ – перший слуховий апарат Made-For-iPhone (2,4 ГГц)  виробництва Widex.  BEYOND ™ має кращу якість звуку для потокової передачі звуку і більш низьке енергоспоживання (при потокової передачі), ніж будь-який інший слуховий апарат Made-For-iPhone. BEYOND ™ сумісний з повним набором бездротових пристроїв Widex (діапазон DEX).

 

    Додаток Companion BEYOND ™ (потрібно iOS 9.0 або новіше)      дозволяє користувачам робити наступне зі слуховими апаратами    через додаток (через iTunes):

Beyond3 Регулювання гучності слухового апарату та відключати слухові  апарати
Налаштувати скерованість фокусу мікрофонів для прослуховування
Створювати  програми та зображення для них, для  відображення на  головній   сторінці
Створювати персональні звукові шаблони для різних ситуацій  прослуховування
Налаштуйте вирівнювання звуку в трьох діапазонах або виберіть з  попередніх звуку
Запам’ятовувати звукові налаштування для певних місць за  допомогою геолокації

Функція пошуку слухових апаратів. в любий час та у любому місці.

     Інші переваги Widex BEYOND:

True Input Technology – ця технологія дозволяє насолоджуватися самим природним звуком у всіх ситуаціях прослуховування – від повсякденної до екстремальної;
На 30% краще розуміння мови на вітрі за допомогою SMARTWIND MANAGER;
Слуховий апарат BEYOND споживає менше енергії, ніж аналогічні слухові апарати для iPhone. З технологією PowerSaver Plus, розробленої спеціально для вимог бездротового підключення ви будете чути довше завдяки більшому часу автономної роботи;
М’яке зниження рівня шуму, що дозволяє чути м’які звуки мови, одночасно зменшуючи рівень шуму;
Soft Level Noise Reduction – за допомогою цієї технології слуховий апарат BEYOND знає, які звуки потрібно посилити, а які заглушити, тому ви знаєте, що чуєте саме те, що хочете, без будь-яких відволікаючих чинників;
WidexLink – найдосконаліша комунікаційна технологія InterEar (синхронізація роботи двох апаратів).

 

Widex Unique – принципово нова унікальна обробка звуку!

UNIQUE реєструє більше звуків, ніж будь-які інші слухові апарати!

Unique  Серцем UNIQUE є чотири унікальних конвертора, які перетворять аналоговий звук в цифровий. Завдяки їм UNIQUE конвертує в цифру сигнал рівня 113 дБ УЗД без спотворень. У UNIQUE ми можемо ефективно записувати не тільки дуже інтенсивні звуки, але і завдяки мінімальному шуму вже згаданих перетворювачів реєструється дуже тихий звук рівня 5 дБ. В результаті користувач слухових апаратів отримує можливість чути без спотворень найширший динамічний діапазон звуку в 108 дБ: від 5 до 113 дБ УЗД.

Користувачі слухових апаратів постійно знаходяться в звуковому середовищі яке постійно змінюється, та створює складні умови для стану комфорту або розбірливості мови. Часто у такій динамічній ситуації головна програма в повному обсязі не задовільняє вимоги клієнта, а перемикання програм може бути складним або не комфортним. Ми запропонували систему «звукових класів». Безперервно аналізуючи характерні ознаки звуку, процесор слухового апарату приймає рішення, який звуковий клас відповідає поточній звуковий ситуації, і налаштовує параметри слухового апарату, які відповідають даному класу. Такий підхід забезпечує безперервний оптимальний звук для користувача в унікальних звукових ситуаціях і при індивідуальних порушеннях слуху.

В слухових апаратах UNIQUE також застосовується ряд істотних інноваційних рішень:
– Розроблено новий детектор мови, який підвищує розбірливість мови.
– Замість «регулятора гучності» запропонована концепція «управління уподобаннями», при цьому         користувач може змінити баланс між комфортом слухання або розбірливостю мови.
– Компресія зі змінною швидкістю реакції на звукові сигнали.
– Істотно вдосконалений алгоритм Розширювача діапазону чутності, який переносить спектр звуку з області високих частот в область нижніх частот, де слух пошкоджений в менше.

Серія слухових апаратів Dream

Widex DREAM – нова серія слухових апаратів від Widex, які при бінауральному протезуванні мають можливість безперервно синхронізуватися між собою.
Серія WIDEX DREAM заснована на технології True-Input, яка забезпечує неймовірно високий рівень вхідних сигналів, та підтримує точність відтворення всіх звуків, що надходять в слуховий апарат. Це створює більш повну звукову картину для користувачів слухових апаратів. Звуки, відтворені за технологією True-Input в WIDEX DREAM, відрізняються чіткістю і відсутністю спотворень, що робить їх сприйняття максимально природним навіть в ситуаціях з високою інтенсивністю звуку. Підсилювач Мови IE, Високоточний Локатор та система компресії безперервно вибирають оптимальні параметри налаштування для кращої розбірливості мови. DREAM доступний в декількох рівнях функціональності: 110, 220, 330 і 440, кожен з яких представлений моделями, здатними компенсувати втрату слуху від мінімальної до глибокого ступеня. Тому в цій серії кожен користувач може знайти саме те що шукає.

dream_xp

Widex DREAM XP
Внутрішньовушний (ITE) слуховий апарат.
Макс. підсилення – 67 дБ, смуга частот: 100-9450 Гц. Батарейка № 312

 

 

dream_passion

Widex DREAM PASSION
Слуховий апарат з технологією RIC, ресивер (телефон) в вушному каналі
S телефон: макс підсилення – 62 дБ, смуга частот: 100-10000 Гц
М телефон: макс підсилення – 70 дБ, смуга частот: 100 – 9 200Гц. Батарейка № 10

 

dream_m_cb

Widex DREAM m-CB
Завушний мініатюрний (BTE) слуховий апарат серії m-мікро.
Макс підсилення – 64 дБ, смуга частот: 100-10 000 Гц. Батарейка №10

 

 

dream_fusion

Widex DREAM FUSION
Слуховий апарат FUSION з технологією RIC / RITE
M,Р телефон: макс підсилення – 71 дБ, смуга частот: 100 – 9 200Гц
Батарейка №312

 

dream_fashion

Widex DREAM FASHION
Завушний (BTE) слуховий апарат, можливість заміни стандартної трубочки на тонку.
Макс підсилення – 75 дБ, смуга частот: 100-7700 Гц. Батарейка №312

 

 

dream_cic

Widex DREAM CIC
Внутрішньоканальний (CIC) слуховий апарат.
Макс підсилення – 64 дБ, смуга частот: 100-10 000 Гц
Батарейка №10

 

dream_9

 

Widex DREAM 9
Завушний (BTE) слуховий апарат, можливість заміни стандартної трубочки на тонку.
Макс підсилення – 68 дБ, смуга частот: 100-8000 Гц. Батарейка №13

 

Слухові апарати серії Widex Menu

Widex MENU – представляє собою конструктор з набору базових і додаткових функцій, які можуть бути обрані під конкретні порушення слуху та фінансові можливості.

«Базова» версія слухового апарату, отримує набір функцій, які як правило мають більш дорогі серії слухових апаратів Widex:
–  3 канали;
–  Чотири смуги налаштувань, в режимі “сенсограмма” – 13;

Сенсограмма – особлива технологія від Widex , полягає у вимірюванні порогів слуху в надягнутому слуховому апараті, необхідне для точної настройки слухових апаратів.
– Кілька видів компресії, які можна вибрати під час налаштування слухового апарату;
– Автоматичний контроль вихідного сигналу для згладжування різких та гучних звуків, а також пригнічення шуму;
– Постійний контроль за можливим «свистом» слухового апарату;
– Дві програми прослуховування;
– Сумісність з пультом дистанційного керування RC4-2.
Для тих користувачів, хто звик більшу частину часу проводити в більш складному звуковому оточенні, ми рекомендуємо використовувати слухові апарати MENU з характеристиками «5», «Оптимальний», «10», «Преміум». В них у порівнянні з «Базовим» додані додаткові функції:

«MENU 5»: кількість каналів розширено з 3 до 5,
«MENU оптимальний»: кількість каналів розширено з 3 до 5

– присутній Високоточний локатор;

– додана додаткова програма прослуховування ;

«MENU 10»: Кількість каналів збільшено з 3 до 10;

«MENU Преміум»: Кількість каналів розширено з 3 до 10;

– присутній Високоточний локатор;

– додана додаткова програма прослуховування ;

– підсилювач мови;

В слухових апаратах MENU доступні наступні додаткові функції:

Високоточний локатор з визначенням мови: дозволяє користувачу концентрувати увагу на мовленні, не відволікаючись на заважаючі звуки.
Додаткові програми прослуховування: відкриває користувачеві можливість використовувати більшу кількість програм.
Розширення кількості каналів: забезпечує покращення якості звучання слухового апарату та точність його налаштування. Можливе збільшення каналів з 3 до5, з 3 до 10 і з 5 до 10.
Підсилювач Мови (Speech Enhancer): Підсилювач Мови виділяє мову, «пригнічує» шум і тим самим збільшує розбірливість мови, при цьому зберігаючи якість звучання.
Розширювач діапазону частот та діапазону чутності: дозволяє користувачу почути високочастотні звуки, які йому недоступні в силу об’єктивних причин, за допомогою перенесення їх в область зі збереженим слухом.
Щоденник Звуку: при активації даної функції слуховий апарат буде зберігати дані про рівень шуму, в якому знаходиться користувач, після аналізу отриманих даних фахівець з налаштування зможе скорегувати налаштування слухового апарату.

Мовна індикація (SmartSpeak) : у разі досягнення низького заряду батареї або зміні програми прослуховування, користувач буде про це проінформований за допомогою записаного тексту.
Zen: ця функція спеціально розроблена для користувачів, які страждають від вушного шуму. Ця функція допомагає користувачу розслабитись та зменшити вплив вушного шуму.
Будьте впевнені, незалежно від того, вибираєте Ви додаткові функції чи ні, MENU завжди дарує Вам чітке і природне звучання.

 

menu me-cic

Widex MENU ME-CIC
Внутрішньоканальний (CIC) слуховий апарат.
Макс. підсилення – 61 дБ.
Батарейка № 10.

 

menu me-x

Widex MENU ME-X
Внутрішньовушний (ITE) слуховий апарат.
Макс. підсилення – 67 дБ.
Батарейка № 312.

 

menu me-9Widex MENU ME-9
Завушний (BTE) слуховий апарат з можливістю заміни стандартної трубочки на тонку.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. підсилення – 65 дБ.
Батарейка №13.

 

menu me-19

Widex MENU ME-19
Завушний потужний (BTE) слуховий апарат.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. підсилення – 75 дБ.
Батарейка № 13.

 

menu me-m

Widex MENU ME-m
Завушний мініатюрний (BTE) слуховий апарат серії m-мікро.
Макс. підсилення – 67 дБ.
Батарейка № 10.

 

Слухові апарати серії VITAL

Widex VITAL, розробка 2015 року, пропонує користувачам оптимальну комбінацію доступної якості та прекрасного слуху.

Нова модель відрізняється унікальною системою компресії Widex в розширеному динамічному діапазоні (EDRC), яка робить тихі звуки чутними, мову більш розбірливою, а гучні звуки комфортними на слух.

 

Основні характеристики:

– 4 смуги налаштування;

– компресія в розширеному динамічному діапазоні (EDRC);
– всеспрямований мікрофон;
– базове пригнічення шуму;
– система зменшення свисту апарату;
– 2 програми прослуховування;

– захищеність згідно стандарту IP 57

menu me-cicWidex VITAL VL-CIC
Внутрішньоканальний (CIC) слуховий апарат.
Макс. підсилення – 61 дБ.
Батарейка № 10.

 

menu me-xWidex VITAL VL-XP
Внутрішньовушний (ITE) слуховий апарат.
Макс. підсилення – 67 дБ.
Батарейка № 312.

 

vital_vl_9Widex VITAL VL-9
Завушний (BTE) слуховий апарат з можливістю заміни стандартної трубочки на тонку.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. підсилення – 65 дБ.
Батарейка №13.

 

vital_vl_19Widex VITAL VL-19
Завушний потужний (BTE) слуховий апарат.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс. посилення – 75 дБ.
Батарейка № 13.

 

Серія слухових апаратів Super

superНові супер потужні слухові апарати Widex SUPER, вперше застосувавши передову технологію «телефон у вусі» (RITE) для слухових апаратів такої потужності, це дозволило забезпечити потужність традиційних завушних слухових апаратів, а також зробити один з найменших корпусів для слухових апаратів такої потужності, тривалий час роботи батареї № 675 та чудові акустичні властивості

 

 

Серія слухових апаратів Clear

CLEAR – унікальні слухові апарати, ефективність яких багаторазово посилюється, коли людина використовує два слухових апарати. Трьохядерний процесор C-ISP відкриває потужні обчислювальні можливості для обробки сигналу та управлінням слуховими апаратами.

clear220-cicWidex CLEAR CIC
Внутрішньоканальний (CIC) слуховий апарат.
Макс підсилення – 63 дБ.
Батарейка №10

 

CLEAR440_C4_FS

Widex FUSION з технологією RIC / RITE
М телефон: Макс підсилення – 71 дБ,

P телефон: Макс підсилення – 69 дБ,
HP телефон: Макс підсилення – 83 дБ.

 

CLEAR440_C4_PA

Widex Passion з технологією RIC
RIC S телефон: Макс підсилення – 64 дБ,
М телефон: Макс підсилення – 71 дБ

 

 

CLEAR440_C4_M_BTEWidex CLEAR m-CB
Завушний мініатюрний (BTE) слуховий апарат серії m-мікро.
Макс підсилення – 65 дБ,
Батарейка №10
Телефон ClearBand з смугою відтворення звуку до 100-10 000 Гц

 

CLEAR440_C4_9_BTE

Widex CLEAR – 9
Завушний (BTE) слуховий апарат, можливість заміни стандартної трубочки на тонку.
Наявність регулятора гучності, кнопки перемикання програм.
Макс підсилення – 64 дБ.

 

Серія слухових апаратів Mind

mindПроцесор слухового апарату mind має два ядра, одне з яких забезпечує безперервну взаємозв’язок всіх процесів при обробці звуку в слуховому апараті (ISP), друге ядро – відповідає за генерування спеціальних сигналів, включаючи мовні, наприклад, для сигналізації роботи батарейки.

 

 

Слухові апарати серії Bravo
Покращена розбірливість мови і комфорт звучання. Bravo – базова серія цифрових слухових апаратів компанії Widex, добре зарекомендувала себе протягом багатьох років за такими критеріями, як якість і доступність.

bravo b2Widex Bravo B2 BTE
Завушний слуховий апарат середньої потужності
Макс посилення – 69 дБ.
Батарейка №13

 

 

BRAVO_B32_BTE

Widex Bravo B32 BTE
Суперпотужний завушний слуховий апарат
Макс посилення – 88 дБ.
Батарейка №675

 

 

Ціни офіційного представника!

Clear 220 Passion      

 

 

 

Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×