Цікаве та корисне про слухові апарати

Цікаве та корисне про слухові апарати

Цікаве та корисне про слухові апарати.

Сучасні слухові апарати дозволяють компенсувати практично будь-який рівень втрати слуху, крім повної глухоти. Підбір слухового апарату повинен проводитися виключно за результатами обстеження. Крім рівня посилення звуку при виборі слухового апарату слід також звертати увагу на додаткові технічні можливості кожної моделі.

Покупка слухового апарату

Почнемо з того, що постановка питання « куплю слуховий апарат» вже не правильна. Слухові апарати не купуються, а підбираються. Причому підбираються виключно індивідуально, залежно від втрати слуху пацієнта.
Пройти обстеження, щоб дізнатися, що у Вас зі слухом, чи допоможе Вам слуховий апарат, якщо допоможе, то який – Ви зможете у фахівців Львівського центру корекції слуху “ProСлух”.

Безкоштовні слухові апарати

Наша держава безкоштовно видає слухові апарати деяким пільговим категоріям населення. Це краще ніж нічого, але до ідеальної ситуації в цьому напрямку дуже далеко. Якщо ж Ви або Ваші рідні стали «щасливим» власником такого слухового апарата – як мінімум зробіть до нього індивідуальну вушну вкладку. Індивідуальними вкладинками, на жаль, держава не забезпечує.
Індивідуальна вкладка зробить користування слуховим апаратом більш комфортним, та підвищить ефективність роботи слухового апарату!
Якісно, швидко та недорого, індивідуальну вушну вкладку Ви також можете замовити у Львівському центрі корекції слуху “ProСлух”.

Дешеві “слухові апарати”

Все частіше і частіше можна спостерігати по телевізору, в газетах та інтернеті рекламу дешевих “слухових апаратів”, так званих підсилювачів звуку. Варто відзначити – реклама зроблена досить добре, чого не можна сказати про предмет реклами. Добре поміркуйте перед тим, як купляти такі речі! Слуховий апарат – це протез, виріб медичного призначення, складний електронний пристрій. Він підбирається та налаштовується суто індивідуально! Hе викидайте гроші на вітер, не робіть шкоди своєму здоров’ю, підходьте до питання корекції слуху та підбору слухового апарату відповідально!

З повагою, Львівський центр корекції слуху “ProСлух”

Поділитися:
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×