WIDEX UNIQUE – унікальний слуховий апарат від Widex

WIDEX UNIQUE – унікальний слуховий апарат від Widex

UNIQUE реєструє більше звуків, ніж будь-які інші слухові апарати!

UNIQUE_ris  Серцем UNIQUE є чотири унікальних конвертора, які перетворять аналоговий звук в цифровий. Завдяки їм UNIQUE конвертує в цифру сигнал рівня 113 дБ УЗД без спотворень. Ця властивість нам знайома з чудово зарекомендувавших себе слухових апаратів Widex DREAM. У UNIQUE ми можемо ефективно записувати не тільки дуже інтенсивні звуки, але і завдяки мінімальному шуму вже згаданих перетворювачів реєструється дуже тихий звук рівня 5 дБ. В результаті користувач слухових апаратів отримує можливість чути без спотворень найширший динамічний діапазон звуку в 108 дБ: від 5 до 113 дБ УЗД.

 

 

 

 

Unique2  Чистий і ясний звук
Записати багато звуків – це тільки півсправи. Завданням процесора UNIQUE є максимальна «очищення» перетвореного в цифру звуку і його подальша ефективна обробка з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів. Так як ми записуємо дуже тихі звуки рівня 5 дБ, в UNIQUE застосовується інноваційний алгоритм придушення тихого шуму, що забезпечує користувачеві чистоту і ясність звуку в будь-яких звукових ситуаціях. В слухових апаратах UNIQUE 440 ми також значно поліпшили придушення дратівливого шуму вітру, ефективність якого становить 8,4 дБ, що є в даний час кращим показником в індустрії слухових апаратів

Істотне поліпшення якості звуку в будь-якому звуковому середовищі
Користувачі слухових апаратів постійно знаходяться в звуковому середовищі яке постійно змінюється, та створює складні умови для стану комфорту або розбірливості мови. Часто у такій динамічній ситуації головна програма в повному обсязі не задовільняє вимоги клієнта, а перемикання програм може бути складним або не комфортним.

У UNIQUE ми вирішили кардинально змінити нашу філософію обробки звуку, щоб максимально ефективно відповідати цим викликам.

i-am-unique-2   Ми запропонували систему «звукових класів». Безперервно аналізуючи характерні ознаки звуку, процесор слухового апарату приймає рішення, який звуковий клас відповідає поточній звуковий ситуації, і налаштовує параметри слухового апарату, які відповідають даному класу. Такий підхід забезпечує безперервний оптимальний звук для користувача в унікальних звукових ситуаціях і при індивідуальних порушеннях слуху.

 

В слухових апаратах UNIQUE також застосовується ряд істотних інноваційних рішень:
– Розроблено новий детектор мови, який підвищує розбірливість мови.
– Замість «регулятора гучності» запропонована концепція «управління уподобаннями», при цьому         користувач може змінити баланс між комфортом слухання або розбірливостю мови.
– Компресія зі змінною швидкістю реакції на звукові сигнали.
– Істотно вдосконалений алгоритм Розширювача діапазону чутності, який переносить спектр звуку з області високих частот в область нижніх частот, де слух пошкоджений в менше.
Концепція UNIQUE є найбільшою зміною фундаментальної конструкції слухових апаратів, яку розробив Widex з часів Inteo в 2005 році. Для реалізації технології звукових класів ми зробили повний редизайн функціональності слухового апарату. Це призвело як до створення нових функцій, так і до поліпшення широкого діапазону відомих функцій.
Слухові апарати Widex UNIQUE представлені в чотирьох рівнях функціональності: 440, 330, 220 і 110.

 

 

 

Поділитися:
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×