Як обрати фахівця для підбору слухових апаратів ?

Як обрати фахівця для підбору слухових апаратів ?

Напевно кожна людина, перед якою стоїть задача підбору та покупки слухового апарату, задається питанням, як знайти хорошого фахівця ?

Надамо кілька практичних порад при виборі фацівця з підбору слухових апаратів.

Отже, якщо Вам пощастило відразу попасти до фахівця, та Ви вирішили свою проблему погіршення розбірливості мови – тримайтесь за нього, це велика рідкість на нашому ринку слухових апаратів. Переважна кількість “фахівців” з підбору слухових апаратів – це звичайні продавці, в яких на меті лише продати та забути…

Ніколи не вірте обіцянкам о майбутніх дивах на кшалт “звуку трави що росте”, та обіцянкам чути як до втрати слуху. Ніякий слуховий апарат, навіть самий дорожчий і самий сучасний, не здатний замінити нормальний природній слух, він лише максимально наближає слух до норми! Якщо у Вас не важка втрата слуху, то Ви можете почути “тут і зараз” усе те, що обіцяє реклама.

Кваліфікований фахівець налаштовує Ваші слухові апарати не по середньому сприйняттю звуків, що закладено у програмі первинного налаштування слухових апаратів, а враховує вашу індивідуальну психо-акустичну проблему сприйняття звуків!

Справжній фахівець, спираючись на результати досліджень втрати слуху, запропонує Вам кілька варіантів слухових апаратів від різних виробників, адже він володіє знаннями та секретами кількох виробників слухових апаратів, щоб саме Ви сказали : “Ось мій слуховий апарат!” , а не буде Вам “впарювати”, що тільки цей бренд є накращім і ніякий інший Вам не підійде.

Завітайте до ProСлух MEDICAL та отримайте кваліфіковану допомугу і відповіді на всі запитання, що Вас турбують.

Чекаємо за новою адресою: місто Львів, вул. Київська, 28 а

Поділитися:
Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×