В основі роботи повітряно-цинкових батарейок лежать окислювальні процеси цинкового порошку, що застосовується в якості електроліту, а в якості окислювача – кисень, що міститься в оточуючому нас повітрі. Контакт батарейки “+” містить на своїй поверхні отвори, які при виробництві герметично заклеюються клейкою стрічкою, що запобігає доступу кисню до моменту використання батарейки в слуховому апараті.
Перед встановленням батарейки необхідно зняти захисну плівку, та через 2 хвилини батарейку можна вставляти в слуховий апарат.
При вимкненому слуховому апараті процес розрядки значно сповільнюється, але потрібно пам’ятати, що після зняття захисної плівки зупинити його неможливо!
Батарейки що не використовуються (з захисною плівкою) рекомендується зберігати в сухому місці при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Не можна зберігати окремі батарейки разом з металевими предметами (монети, скріпки, ключі та ін.) так як це може призвести до короткого замикання. Зберігайте батарейки в недосяжному для дітей та тварин місці.
Майте на увазі, що в більшості сучасних слухових апаратів є функція затримки вмикання. Якщо ця функція увімкнена, то слуховий апарат буде вмикатись із затримкою до 10 секунд.
Більш детальну інформацію про роботу повітряно-цинкових батарейок Ви можете отримати в цій статті: