Батарейки до слухових апаратів та кохлеарних імплантів

 

Батарейка до кохлеарного імпланту 675СР-6ХЕ

Батарейка до кохлеарного імпланту 675СР-6ХЕ

Основні характеристики

Виробник: Energizer, Duracell, Widex, Beltone, Rayovac, Siemens, Oticon, Unitron.

Тип :           10/13/312/675

Напруга:   1.4 -1.45 V

Ємність:    90/290/170/600 mAh

Кількість в блістері: 6шт

Кількість в коробці: 60шт

В основі роботи повітряно-цинкових батарейок лежать окислювальні процеси цинкового порошку, що застосовується в якості електроліту, а в якості окислювача – кисень, що міститься в оточуючому нас повітрі. Контакт батарейки “+” містить на своїй поверхні отвори, які при виробництві герметично заклеюються клейкою стрічкою, що запобігає доступу кисню до моменту використання батарейки в слуховому апараті.

Перед встановленням батарейки необхідно зняти захисну плівку, та через 2 хвилини батарейку можна вставляти в слуховий апарат.

При вимкненому слуховому апараті процес розрядки значно сповільнюється, але потрібно пам’ятати, що після зняття захисної плівки зупинити його неможливо!

Батарейки що не використовуються (з захисною плівкою) рекомендується зберігати в сухому місці при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Не можна зберігати окремі батарейки разом з металевими предметами (монети, скріпки, ключі та ін.) так як це може призвести до короткого замикання. Зберігайте батарейки в недосяжному для дітей та тварин місці.

Майте на увазі, що в більшості сучасних слухових апаратів є функція затримки вмикання. Якщо ця функція увімкнена, то слуховий апарат буде вмикатись із затримкою до 10 секунд.

 

Більш детальну інформацію про роботу повітряно-цинкових батарейок Ви можете отримати в цій статті:

http://www.prosluch.com.ua/batarejky-dlya-sluhovyh-aparativ/

 

Написати нам

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Записатися на консультацію

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×